ceny zákonného pojištění vozidel

Wüstenrot povinné ručení

Povinné ručení si můžete sjednat u většiny českých pojišťoven a výjimkou není ani pojišťovna Wüstenrot. Toto pojištění vozidla musí mít sjednané každý řidič automobilu, motocyklu nebo jiného motorového vozidla, protože to tak ukládá stát.

Pojištění vozidla (případně motocyklu) totiž ochrání řidiče, pokud způsobíte škody na zdraví či na majetku třetím osobám.

Pojištění od Wüstenrot si můžete sjednat ve dvou variantách, které se liší výší pojistných limitů. Tyto varianty jsou:

  • Základní – 35 mil. Kč škody na majetku a 35 mil. Kč škody na zdraví
  • Zvýšený – 70 mil. Kč škody na majetku a 70 mil. Kč škody zdraví

Výhody povinného ručení od Wüstenrot

První výhodou této pojišťovny je zajisté to, že si u ní můžete sjednat pojištění s bonusy, které může dosáhnout hodnoty až 60%. Tato hodnota je mezi ostatními pojišťovnami nezvyklá, většinou sleva z bonusů nepřesáhne hodnotu 50%.

Navíc si tento bonus můžete přenést až na další 3 auta v rodině a ušetřit tak velké množství peněz. Další výhodou je to, že zákazníci, kteří už jsou klienty pojišťovny Wüstenrot, získají slevu 10% na pojistné produkty. Navíc, pokud si povinné ručení sjednáte online po internetu, získáte na něj slevu 10%.

Asistenční služby

Asistenční služby pojišťovna poskytuje pro případ, že by došlo k pojistné události (nehodě). Díky těmto službám má klient zabezpečenou rychlou pomoc a to jak v České republice, tak i v Evropě.  Při sjednání povinného ručení získáte asistenční služby zdarma, díky kterým můžete využít pomoc při opravě vozidla, odtažení a také se díky náhradní dopravě můžete dostat z havárie domů.

Pro ty řidiče, kterým nestačí služby, které jsou zahrnuty v povinném ručení, nabízí pojišťovna Wüstenrot možnost sjednat si také havarijní pojištění vozidla. Kombinací obou těchto pojištění tak budete kompletně ochráněni v případě, že dojde k nehodě či havárii.

porovnat sazby

Tento záznam byl zaslán Pojištění motorových vozidel, Povinné ručení recenze a označen , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.